Már 231 750,00 Ft Regular Price 718 900,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 487 150,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Szélesség | 89 cm (35") |
|---|---|
| Súly | 18 kg (39.68 lbs) |
| Ellenálló peddlek | Yes |
| Hossz | 426 cm (14') |
| Szivattyú | Beleértve |
| Ülések | 2 |
| Maximális Ajánlott Nyomás | 10 PSI |
| Technológia | Dropstitch |
| Felfújható Kamra | Dupla |
| Max terhelés | 180 kg (396.83 lbs) |
| Építés | Egyrétegű, Kettős sín |
| Cikkszám | 0601005143712-vconf |
| Táska | Tartozék |
| Adóazonosító | 9506.2100.00 | Sailboards, stand up paddle boards |








