Már 318 150,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 0,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Szélesség | 84 cm (33.07") |
|---|---|
| Hossz | 325 cm (128,0") |
| Evezők benne vannak | 1 |
| Ülések | 1 |
| Szivattyú | Beleértve |
| Max lábhossz | 120 cm |
| Maximális ajánlott nyomás | 10 PSI |
| Technológia | Dropstitch |
| Felfújható Kamra | Hármas |
| Uszonyok | 1 x Removable Fin |
| Építés | Egyrétegű, Kettős sín |
| Maximális teherbírás | 100 kg |
| Táska | Tartozék |
| Cikkszám | 0601005062099-vconf |
| Súly | 12 kg |
| Adóazonosító | 9506.2100.00 | Sailboards, stand up paddle boards |








