Már 221 850,00 Ft Regular Price 532 900,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 311 050,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Evezők benne vannak | Yes |
|---|---|
| Hossz | 385 cm (12.63') |
| Szivattyú | Beleértve |
| Ülések | 1 |
| Maximális ajánlott nyomás | 10 PSI |
| Technológia | Dropstitch |
| Felfújható Kamra | Dupla |
| Maximális teherbírás | 150 kg (330 lbs) |
| Építés | Egyrétegű, Kettős sín |
| Cikkszám | 0601005143705-vconf |
| Táska | Tartozék |
| Adóazonosító | 9506.2100.00 | Sailboards, stand up paddle boards |
| Súly | 16 kg (35.27 lbs) |








