Regular Price 278 750,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Szélesség | 56 cm (22.05") |
|---|---|
| Ülések | 1 |
| Szivattyú | Beleértve |
| Max lábhossz | 120 cm |
| Maximális Ajánlott Nyomás | 5 PSI |
| Technológia | Dropstitch |
| Felfújható Kamra | Hármas |
| Úszók | 1 x Removable Fin |
| Építés | Egyrétegű, Kettős sín |
| Max terhelés | 130 kg |
| Táska | Tartozék |
| Cikkszám | 0601005063102-vconf |
| Súly | 20 kg |
| Adószám | 9506.2100.00 | Sailboards, stand up paddle boards |
| Hossz | 310 cm (122.05") |








