Már 51 290,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lovaglási Kategória | Park Gépe |
|---|---|
| Villa kialakítás | Egy darabból álló |
| Szint | Kezdő és Középhaladó |
| Villás típus | Cromo Acél Sorozat 4000 |
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
| Kerékszélesség | 24 mm |
| ★ Erősség | ★★★☆☆ |
| Görgők | ABEC-7 |
| ★ Könnyű | ★★★★☆ |
| Kerék keménysége | 88 A |
| ★ Őrlések | ★★★☆☆ |
| Kerék profil | Kerek |
| ★ A reszponzivitás kezelése | ★★★★☆ |
| Kerék design | Felnis |
| Terasz design | Egyrészes |
| Tengelyhossz - Elöl | 34 mm (1.33") |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerekes hub szélesség | 0,94" (24 mm) |
| Fejcső hossza | 90 mm (3.54") |
| Tengelyhossz - Hátsó | 45 mm (1.77") |
| Fejcső szöge | 83° |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Homorú | Sekély |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fék típusa | Rugalmas sárvédő |
| Cikkszám | 0101005120980-vconf |
| Rúd forma | T |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |








