Regular Price 135 990,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lovas kategória | Parkgép |
|---|---|
| Villa design | Egyrészes |
| Szint | Kezdő és Középhaladó |
| Villa típusa | Treadless, Alumínium |
| ★ Minőség | ★★★★★ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Erő | ★★★★★ |
| Kerekek keménysége | 88 A |
| ★ Könnyű | ★★★★★ |
| Kerékprofil | Közepes |
| ★ Őrlések | ★★★★★ |
| Kerékterv | Küllős |
| ★ Reszponzivitás kezelése | ★★★★★ |
| Tengelyhossz - Első | 45 mm (1.77") |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Hídhossz - Hátsó | 110 mm (4.33") |
| Fejcső hossza | 11.5 cm |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fejcső szög | 82.5° |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyott |
| Konkáv | Sekély |
| CE-Tanúsítványos | Igen |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Cikkszám | 5713525032375 |
| Rúd forma | Y-alakú |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Integrált |









