Már 51 290,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Vízálló | Vízlepergető |
|---|---|
| Cikkszám | 1201002007417-VCONF |
| Típus | Hátizsák |
| Adószám | 6109.1000.10 | T-shirts, singlets and other vests, knitted or crocheted, of cotton |
| Anyag | Újrahasznosított poliészter + bőr |
| Szélesség | 15 cm (5.91") |
| Teljes magasság | 44 cm (17.32") |
| Súly | 600 g (21,2 oz) |
| Hossz | 30,5 cm (12") |








