Már 3 220,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Beleértve a mennyiséget | 2 db |
|---|---|
| Súly | 0.03 pounds |
| Méret | 28 x 8 mm |
| Kompatibilis a | Történet Gleccser, Történet Főnix |
| Típus | Csavarok |
| Cikkszám | 1107005083223 |
| Szélesség | 8 mm (0.31") |
| Adószám | 7318.1100.00 | Bolts and washers |
| Hossz | 28 mm (1.10") |








