Regular Price 35 390,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Póráz | Nincs belefoglalva |
|---|---|
| Roller | Felnőtt |
| Hossz | 36" / 38" / 40" / 42" / 45" |
| Súly | 600 g |
| Rider szint | Kezdő, Középhaladó |
| Cikkszám | 0601000040384-vconf |
| Vastagság | 6 cm |
| Jellemzők | 100% vízálló EPS mag, erős és könnyű, remek rugalmassággal, sebességgel és felhajtóerővel / Kétrétegű oldalak / Félhold forma |
| Szélesség | 18,8" / 48 cm |
| Adóazonosító | 9506.9990.00 | Skateboards, Equipment for water sports |

