Már 5 095,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lapos | Felszerelés nélküli |
|---|---|
| Belső átmérő | 20 mm (0.78") |
| Súly | 158 g (0.35 lbs) |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Dugók | Included |
| Cikkszám | 0102013912492-vconf |
| Külső átmérő | 30 mm (1.18") |
| Bar-ends kompatibilis | Acél és alumínium |
| Hossz | 155 mm (6.10") |
| Markolat anyaga | Gumi |















