Már 2 170,00 Ft Regular Price 5 395,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 3 225,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Súly | 75 g (2.65 oz) |
|---|---|
| Cikkszám | 0102005145006-vconf |
| Külső átmérő | 28 mm (1.10") |
| Bar-ends kompatibilis | Acél |
| Hossz | 90 mm (3.54") |
| Markolat anyaga | Gumi |
| Belső átmérő | 21 mm (0.83") |
| Keménység | Puha |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |














