Már 3 545,00 Ft Regular Price 7 470,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 3 925,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Félkerék | Flang nélküli |
|---|---|
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Súly | 68 g (0.15 lbs) |
| Cikkszám | 0102001037493-vconf |
| Dugók | Included |
| Bar-endok kompatibilisek | Alumínium, Acél és Titán |
| Külső átmérő | 30 mm (1.18") |
| Fogantyú anyaga | Gumi |
| Hosszúság | 165 mm (6.5") |
| Keménység | Puha |
| Belső átmérő | 22 mm (0.90") |















