Regular Price 6 395,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Félkerék | Flang nélküli |
|---|---|
| Belső átmérő | 20 mm (0.78") |
| Súly | N/A |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Dugók | Included |
| Cikkszám | 0102000525779-vconf |
| Külső átmérő | 30 mm (1.18") |
| Bar-endok kompatibilisek | Acél és alumínium |
| Hosszúság | 170 mm (6.69") |
| Fogantyú anyaga | Gumi |















