Regular Price 54 390,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Deck dizájn | Egy darab, első hegesztés |
|---|---|
| Villatípus | Acél |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Csapágyak | ABEC-9 |
| Fejcső hossza | 104 mm (4.1") |
| Kerék keménysége | 86 A |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Kerék profil | Közepes |
| Kibővített | Lap |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Fék típusa | Flex Sárvédő |
| Kerékagy szélesség | 0.94" (24 mm) |
| Rúd forma | Y-alakú |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fejzet típus | Integrált |
| Cikkszám | 0101129644426-vconf |
| Villa dizájn | Acél |









