Regular Price 98 890,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
|---|---|
| Kerékszélesség | 24 mm |
| ★ Őrlések | ★★★☆☆ |
| Görgők | Beleértve |
| Terasz design | Egyrészletes |
| Kerék keménysége | 88 A |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerék profil | Kerek |
| Homorú | Lap |
| Kerék design | Küllős |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Kerekes hub szélesség | 0,94" (24 mm) |
| Rúd forma | T |
| Összeszerelés | Nem összeszerelt |
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| Cikkszám | 0101128550259-vconf |
| Villa kialakítás | Egyrészes |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Villás típus | Treadless |









