Regular Price 56 590,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★★ |
|---|---|
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Őrlések | ★★★☆☆ |
| Kerék keménysége | 88 A |
| Terasz design | Egyrészletes |
| Kerék profil | Keskeny |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerék design | Küllős |
| Fejcső hossza | 10.5 cm |
| Tengelyhossz - Elöl | 55 mm (2.16") |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Kerekes hub szélesség | 0,94" (24 mm) |
| Homorú | Sekély |
| Tengelyhossz - Hátsó | 64 mm (2.36") |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Rúd forma | Y-alakú |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| CE-tanúsítvánnyal ellátott | Igen |
| Villa kialakítás | Egyrészes |
| Cikkszám | 0101024077338-vconf |
| Villás típus | Treadless, Alumínium |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








