Regular Price 56 590,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
|---|---|
| Villa típusa | Menetes, Acél |
| ★ Őrlések | ★★★☆☆ |
| Görgők | ABEC-7 |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Kerekek keménysége | 85 A |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékprofil | Közepes |
| Fejcső hossza | 9 cm |
| Kerékterv | Küllős |
| Fejcső szög | 82.5° |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Konkáv | Sekély |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fék típusa | Flex Fender |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyott |
| Rúd forma | T |
| CE-Tanúsítványos | Igen |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |
| Cikkszám | 0101024026718 |
| Villa design | Két részes |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |









