Regular Price 88 290,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★★ |
|---|---|
| Villa design | Egyrészes |
| ★ Utca | ★★★☆☆ |
| Villa típusa | Cromo Acél Sorozat 4000 |
| ★ Feljáró | ★★☆☆☆ |
| Kerék szélessége | 1.58" (40 mm) |
| ★ Diavetítés | ★★★☆☆ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Szállítás | ★★★★☆ |
| Kerekek keménysége | Felfújható |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Kerékprofil | Közepes |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékterv | Küllős |
| Fejcső hossza | 90 mm (3.54") |
| Kerékagy szélessége | 1.57" (40 mm) |
| Fejcső szög | 82° |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Konkáv | Lap |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyható |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Cikkszám | 0101005156217-vconf |
| Bár alak | T |
| Adószám | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |








