Regular Price 88 290,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★★ |
|---|---|
| Villa kialakítás | Egy darabból álló |
| ★ Utca | ★★★☆☆ |
| Villás típus | Cromo Acél Sorozat 4000 |
| ★ Rampa | ★★☆☆☆ |
| Kerékszélesség | 1.58" (40 mm) |
| ★ Csúszka | ★★★☆☆ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Szállítás | ★★★★☆ |
| Kerék keménysége | Felfújható |
| Terasz design | Egyrészes |
| Kerék profil | Közepes |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerék design | Felnis |
| Fejcső hossza | 90 mm (3.54") |
| Kerekes hub szélesség | 1.57" (40 mm) |
| Fejcső szöge | 82° |
| Összeszerelés | Összeszerelt |
| Homorú | Lapított |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyható |
| Fék típusa | Rugalmas sárvédő |
| Cikkszám | 0101005156217-vconf |
| Rúd forma | T |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |








