Már 38 090,00 Ft Regular Price 109 490,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 71 400,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lovaglási Kategória | Utcai Gyilkos |
|---|---|
| Villa kialakítás | Egyrészes |
| Szint | Kezdő és Professzionális |
| Villás típus | Alumínium 6061 |
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
| Kerékszélesség | 24 mm |
| ★ Erősség | ★★★★☆ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Könnyű | ★★★★☆ |
| Kerék keménysége | 88 A |
| ★ Őrlések | ★★★★★ |
| Kerék profil | Kerek |
| ★ A reszponzivitás kezelése | ★★★★☆ |
| Kerék design | Küllős |
| Terasz design | Egyrészletes |
| Tengelyhossz - Elöl | 45 mm (1.77") |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerekes hub szélesség | 0,94" (24 mm) |
| Fejcső hossza | 105 mm |
| Tengelyhossz - Hátsó | 84 mm (3.14") |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Összeszerelés | Nem összeszerelt |
| Homorú | Sekély |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fék típusa | Flex Fender |
| CE-tanúsítvánnyal ellátott | EN14619 |
| Rúd forma | T |
| Cikkszám | 0101005137971-vconf |
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








