Már 109 490,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 0,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Kerékpározási kategória | Utcai Gyilkos |
|---|---|
| Villa design | Egyrészes |
| Szint | Kezdő és Professzionális |
| Villa típusa | Alumínium 6061 |
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
| Kerék szélessége | 24 mm |
| ★ Erő | ★★★★☆ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Könnyű | ★★★★☆ |
| Kerekek keménysége | 88 A |
| ★ Őrlések | ★★★★★ |
| Kerékprofil | Kerek |
| ★ Reszponzivitás kezelése | ★★★★☆ |
| Kerékterv | Küllős |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Tengelyhossz - Első | 45 mm (1.77") |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Fejcső hossza | 105 mm |
| Hídhossz - Hátsó | 84 mm (3.14") |
| Fejcső szög | 82.5° |
| Összeszerelés | Nem összeszerelt |
| Konkáv | Sekély |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fék típusa | Flex Fender |
| CE-Tanúsítványos | EN14619 |
| Bár alak | T |
| Cikkszám | 0101005137971-vconf |
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| Adószám | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








