Már 40 690,00 Ft Regular Price 109 490,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 68 800,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Kerékpározási Kategória | Utcai Gyilkos |
|---|---|
| Kerék szélessége | 24 mm |
| Szint | Kezdő és Profi |
| Csapágyak | ABEC-9 |
| Deck dizájn | Egyrészes |
| Kerék keménysége | 88 A |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék profil | Kerek |
| Fejcső hossza | 105 mm |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Hosszúság - Elülső tengely | 45 mm (1.77") |
| Kibővített | Sekély |
| Kerékagy szélesség | 0.94" (24 mm) |
| Fék típusa | Flex Sárvédő |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 84 mm (3.14") |
| Rúd forma | T |
| Összeszerelés | Nem összeszerelt |
| Fejzet típus | Integrált |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| Villa dizájn | Egyrészes |
| CE-tanúsítványos | EN14619 |
| Villatípus | Aluminium 6061 |
| Cikkszám | 0101005137971-vconf |








