Regular Price 45 990,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
|---|---|
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Őrlések | ★★★☆☆ |
| Kerekek keménysége | 88 A |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Kerékprofil | Kerek |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékterv | Küllős |
| Fejcső hossza | 85 mm (3.35") |
| Tengelyhossz - Első | 42 mm (1.65") |
| Fejcső szög | 83.5° |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Konkáv | Sekély |
| Hídhossz - Hátsó | 50 mm |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Rúd forma | T |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyott |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |
| CE-Tanúsítványos | Igen |
| Villa design | Egyrészes |
| Jellemzők | Egyszerű fékrendszer |
| Villa típusa | Menetes |
| Cikkszám | 0101005121017-vconf |
| Kerékszélesség | 24 mm |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |









