Regular Price 22 990,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
|---|---|
| Villa típusa | Menetes |
| ★ Őrlések | ★☆☆☆☆ |
| Görgők | ABEC-5 |
| Fedélzet tervezés | Összecsukható |
| Kerékprofil | Közepes |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékterv | Küllős |
| Fejcső hossza | 10 cm / 3.93" |
| Tengelyhossz - Első | 28 mm (1.1") |
| Fejcső szög | 82,5 |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Konkáv | Sekély |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Fék típusa | Tavasz |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyható |
| Bár alak | T |
| Jellemzők | Egyszerű fékrendszer |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |
| Cikkszám | 0101005083841-vconf |
| Villa design | Két részes |
| Adószám | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








