Regular Price 9 845,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★☆☆ |
|---|---|
| Villa kialakítás | Két részes |
| ★ Utca | ☆☆☆☆☆ |
| Villás típus | Menetes |
| ★ Rampa | ☆☆☆☆☆ |
| Görgők | ABEC-7 |
| ★ Csúszka | ☆☆☆☆☆ |
| Kerék keménysége | 78 A |
| ★ Szállítás | ★★★★☆ |
| Kerék profil | Keskeny |
| Terasz design | Összecsukható |
| Kerék design | Küllős |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Tengelyhossz - Elöl | 36 mm (1,41") |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Tengelyhossz - Hátsó | 47 mm (1.69") |
| Fejcső szöge | 82.5 |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Homorú | Sekély |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyható |
| Fék típusa | Tavasz |
| Cikkszám | 0101005061962-vconf |
| Rúd forma | T |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |








