Regular Price 82 990,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Keret | Acél |
|---|---|
| Fék típusa | Alu V (Teljesítmény) |
| Fedél hossza | 350 mm / 13.77" |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Súly | 7400 g / 16,31 lbs |
| Cikkszám | 0101005061863-vconfv3 |
| Ajánlott kor | 5 évesek és feljebb |
| Deck szélesség | 105 mm / 4.13" |
| Felnik | Acél |
| Kerék típusa | Felfújható kerék |
| Szár | Acél |
| Lábtámasz | Acél |
| Teljes magasság | 75 cm / 29.52" |
| Kerék átmérő | 400x300 mm (15,75" x 11,81") |
| Max terhelés | 100 kg / 220 lbs |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Felfüggesztés | 1 |
| Anyag | Acél |
| Kerékprofil | Közepes |
