A légrobogó könnyű és gyors, és egy okos, erőteljes állványt terveztek belőle - így könnyen elindulhat, ha csak előre lökődik az induláskor.
És ha szükségessé válik a lassulás, a kormányon lévő két alumínium kézifékkel gyorsan megállhat teljesen.
Ingyenes szállítás 30000 Ft feletti vásárlás esetén. Ha a vásárlás összege 39€ és 30000 Ft között van, a szállítási díj 8,95€.
További információ itt.
Szállítási idő: 3–5 munkanap
További információ itt.
Ha az EuroSkateshop weboldalán vásárolsz, 365** nap áll rendelkezésedre, hogy meggondold magad.
Ingyenes visszaküldést biztosítunk, ha másik méretre szeretnéd cserélni.
További információ itt.
| Keret | Acél |
|---|---|
| Fedél hossza | 36.5 cm / 365 mm |
| Súly | 8400 g |
| Ajánlott kor | 12 évesek és feljebb |
| Felnik | Acél |
| Szár | Acél |
| Teljes magasság | 88 cm / 880 mm |
| Max terhelés | 100 kg |
| CE-Tanúsítványos | EN14619 |
| Felfüggesztés | 1 |
| Kerékprofil | Közepes |
| Fék típusa | Tárcsafék, elektronikus fék |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Cikkszám | 0101005061856-vconf |
| Deck szélesség | 115 cm / 1150 mm |
| Kerék típusa | Felfújható kerék |
| Lábtámasz | Igen |
| Kerék átmérő | 500x400 mm (19,69" x 15,75") |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Anyag | Acél |
| Enable Qty Increments (B2B) | Nem |
Mérettábla a szállító rollerekhez
Ajánljuk, hogy a roller teljes magassága a csípőd és a mellkasod alapja között legyen (kérjük, nézd meg az alábbi illusztrációt). A szállító rollerek magassága állítható, és fontos, hogy a roller rendelkezzen egy beállítással az alábbi útmutatóban megadott intervallumban.
Ez a táblázat csak útmutatásul szolgál.
|
*A kisebb gyermekeknek nehézségeik adódhatnak a nehezebb rollerek kezelésekor. Ezért ajánljuk a legkisebb felhasználók számára a roller maximális súlyát a 76-112 cm közti magasságúaknak (kb. 2-6 éves korig).

A roller magassága nagy hatással lehet a felhasználói elégedettségre. A megfelelő magasságú roller használata kényelmes és pihentető. A felhasználó természetes helyzetben áll, enyhén behajlított karokkal. Feljebb találod a mérettáblázatot, amely segít megtalálni a szállító rollerhez a megfelelő magasságot a személyes magasságodhoz viszonyítva.
Mérettábla rollerekhez és gyerek rollerekhez
Közlekedési roller vagy gyerek roller választásakor fontos megtalálni a megfelelő magasságot a kényelem és a kontroll érdekében. Íme a javaslataink:
Add meg a teljes magasságodat INCHEK-ben
| Felhasználó Magasság | Ajánlott Roller Magasság |
|---|---|
| 39 inch alatt | 26 - 28 in |
| 39 - 43 in | 27 - 28 in |
| 43 - 47 in | 28 - 30 in |
| 47 - 51 in | 29 - 30 in |
| 51 - 55 in | 30 - 32 in |
| 55 - 59 in | 31 - 33 in |
| 59 - 63 in | 33 - 35 in |
| 63 - 67 in | 34 - 37 in |
| 67 - 71 in | 37 - 39 in |
| 71 inch felett | 37 in felett |
Ajánlott Magasság:
Ajánljuk, hogy a roller teljes magassága (a földtől a kormány tetejéig) a felhasználó csípője és a mellkasa alja között legyen.
Kérlek, nézd meg az illusztrációnkat vizuális példaként:
Állítható Rollerek:
A legtöbb közlekedő roller és gyerek roller állítható kormánymagassággal rendelkezik.
A termékek specifikációi alatt láthatod a minimum és maximum magassági beállításokat, amelyek lehetővé teszik, hogy könnyen meghatározd, hogy a roller illik-e a gyermekedhez - vagy több felhasználóhoz a családban.
Ez lehetővé teszi, hogy a roller a használóval nőjön és biztosítja az optimális használatot az idő múlásával.
Különösen Fiatal Gyermekek Számára (2 - 6 évesek):
A fiatalabb gyermekek gyakran könnyebb rollereket preferálnak - pl. alumíniumból vagy műanyagból készített.
Ez az információ a termék specifikációi alatt is elérhető.
„Seprűnyél Módszer” - A Megfelelő Magasság Megtalálása:
Egy egyszerű és hatékony módszer a tökéletes magasság megtalálására a „seprűnyél módszer”:
- Fogj meg egy seprűnyelet vízszintesen a levegőben magad előtt.
- Helyezd el azt a magasságra, ahol a kormányt szeretnéd (tipikusan csípőmagasság - de ez függ a személyes preferenciától).
- Mérd meg a távolságot a seprűnyerektől a földig.
- Adj hozzá körülbelül 5 cm-t - mivel felemelkedsz a földről, amikor a rollerre állsz.
Példa:
Ha 70 cm-t mérsz a seprűnyerektől a földig, adj hozzá 5 cm-t - 75 cm az optimális összmagasság a rollerhez.
Fontos Tudni:
A közlekedő és gyerek rollerek állítható magasságúak, mert nem részesülnek ugyanakkora stresszben, mint a stunt rollerek.
Ezzel szemben a stunt rollerek 100%-ban rögzítettek, így nem állíthatók magasságban.
| Keret | Acél |
|---|---|
| Kerékprofil | Közepes |
| Fedél hossza | 36.5 cm / 365 mm |
| Fék típusa | Tárcsafék, elektronikus fék |
| Súly | 8400 g |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Ajánlott kor | 12 évesek és feljebb |
| Cikkszám | 0101005061856-vconf |
| Felnik | Acél |
| Deck szélesség | 115 cm / 1150 mm |
| Szár | Acél |
| Kerék típusa | Felfújható kerék |
| Teljes magasság | 88 cm / 880 mm |
| Lábtámasz | Igen |
| Max terhelés | 100 kg |
| Kerék átmérő | 500x400 mm (19,69" x 15,75") |
| CE-Tanúsítványos | EN14619 |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Felfüggesztés | 1 |
| Anyag | Acél |
