Regular Price 93 590,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Deszka hossza | 36.5 cm / 365 mm |
|---|---|
| Kerék profil | Közepes |
| Súly | 8400 g |
| Fék típusa | Tárcsafék, elektronikus fék |
| Teljes magasság | 88 cm / 880 mm |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Maximális terhelés | 100 kg |
| Cikkszám | 0101005061856-vconf |
| CE-tanúsítványos | EN14619 |
| Deszka szélessége | 115 cm / 1150 mm |
| Felfüggesztés | 1 |
| Kerék átmérő | 500x400 mm (19.69" x 15.75") |
