Már 26 690,00 Ft Regular Price 51 290,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 24 600,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★☆☆ |
|---|---|
| Villa típusa | Menetes |
| ★ Utca | ★☆☆☆☆ |
| Görgők | ABEC-7 |
| ★ Feljáró | ★☆☆☆☆ |
| Kerekek keménysége | 82 A |
| ★ Diavetítés | ★☆☆☆☆ |
| Kerékprofil | Keskeny |
| ★ Szállítás | ★★★★☆ |
| Kerékterv | Küllős |
| Fedélzet tervezés | Összecsukható |
| Tengelyhossz - Első | 45 mm (1.77") |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Hídhossz - Hátsó | 62 mm (2.28") |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Fejcső szög | 82.5° |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyható |
| Konkáv | Sekély |
| CE-Tanúsítványos | Igen |
| Fék típusa | Tavasz |
| Jellemzők | Egyszerű fékrendszer, Oldaltámasz, Állítható sáv |
| Rúd forma | T |
| Cikkszám | 0101005060583 |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Villa design | Két részes |








