Már 67 190,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
|---|---|
| Villa design | Egyrészes |
| ★ Utca | ★☆☆☆☆ |
| Villa típusa | Menetes |
| ★ Feljáró | ★☆☆☆☆ |
| Görgők | ABEC-7 |
| ★ Diavetítés | ★☆☆☆☆ |
| Kerekek keménysége | Felfújható |
| ★ Szállítás | ★★★★★ |
| Kerékprofil | Közepes |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Kerékterv | Küllős |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Tengelyhossz - Első | 62 mm (2.44") |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Hídhossz - Hátsó | 94 mm (3.54") |
| Fejcső szög | 82.5° |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Konkáv | Sekély |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyható |
| Fék típusa | Tavasz |
| CE-Tanúsítványos | Igen |
| Bár alak | Y-alakú |
| Cikkszám | 0101005060569-vconf |
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| Adószám | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








