Már 16 790,00 Ft Regular Price 40 690,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 23 900,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★★ |
|---|---|
| Villa kialakítás | Két részes |
| ★ Utca | ★☆☆☆☆ |
| Villás típus | Menetes |
| ★ Rampa | ★☆☆☆☆ |
| Görgők | ABEC-7 |
| ★ Csúszka | ★☆☆☆☆ |
| Kerék keménysége | 85 A |
| ★ Szállítás | ★★★★☆ |
| Kerék profil | Közepes |
| Terasz design | Összecsukható |
| Kerék design | Küllős |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Tengelyhossz - Elöl | 32 mm (1,25") |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Tengelyhossz - Hátsó | 42 mm (1.49") |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Homorú | Sekély |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fék típusa | Flex Fender |
| CE-tanúsítvánnyal ellátott | EN14619 |
| Rúd forma | T |
| Cikkszám | 0101005058382-vconf |
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








