Már 29 190,00 Ft Regular Price 56 590,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 27 400,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lovaglási Kategória | Park Gépe |
|---|---|
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |
| Szint | Kezdő és Középhaladó |
| Villa kialakítás | Két részes |
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
| Villás típus | Treadless |
| ★ Erősség | ★★★★★ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Könnyű | ★★★★☆ |
| Kerék keménysége | 85 A |
| ★ Őrlések | ★★★★☆ |
| Kerék profil | Közepes |
| ★ A reszponzivitás kezelése | ★★★☆☆ |
| Kerék design | Küllős |
| Terasz design | Egyrészletes |
| Tengelyhossz - Elöl | 28 mm (1.1") |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerekes hub szélesség | 0,94" (24 mm) |
| Fejcső hossza | 9 cm |
| Tengelyhossz - Hátsó | 45 mm (1.77") |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Homorú | Sekély |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Cikkszám | 0101005055633-vconfv2 |
| Rúd forma | T |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








