Már 56 590,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 0,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Kerékpározási kategória | Park Gépe |
|---|---|
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |
| Szint | Kezdő és Középhaladó |
| Villa design | Két részes |
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
| Villa típusa | Treadless |
| ★ Erő | ★★★★★ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Könnyű | ★★★★☆ |
| Kerekek keménysége | 85 A |
| ★ Őrlések | ★★★★☆ |
| Kerékprofil | Közepes |
| ★ Reszponzivitás kezelése | ★★★☆☆ |
| Kerékterv | Küllős |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Tengelyhossz - Első | 28 mm (1.1") |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Fejcső hossza | 9 cm |
| Hídhossz - Hátsó | 45 mm (1.77") |
| Fejcső szög | 82.5° |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Konkáv | Sekély |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Cikkszám | 0101005055633-vconfv2 |
| Bár alak | T |
| Adószám | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








