Regular Price 40 690,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★☆☆ |
|---|---|
| Görgők | ABEC-7 |
| ★ Őrlések | ★★★☆☆ |
| Kerekek keménysége | 85 A |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Kerékprofil | Közepes |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékterv | Küllős |
| Fejcső hossza | 9 cm |
| Tengelyhossz - Első | 29 mm (1.14") |
| Fejcső szög | 82.5° |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Konkáv | Sekély |
| Hídhossz - Hátsó | 59 mm (2.16") |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Bár alak | Y-alakú |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |
| CE-Tanúsítványos | Igen |
| Villa design | Két részes |
| Cikkszám | 0101005055633-vconf |
| Villa típusa | Menetes, Acél |
| Adószám | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








