Már 10 790,00 Ft Regular Price 31 290,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 20 500,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★☆☆ |
|---|---|
| Villa kialakítás | Két részes |
| ★ Utca | ★☆☆☆☆ |
| Villás típus | Menetes |
| ★ Rampa | ★☆☆☆☆ |
| Görgők | ABEC-5 |
| ★ Csúszka | ★☆☆☆☆ |
| Kerék keménysége | 88 A |
| ★ Szállítás | ★★★★☆ |
| Kerék profil | Közepes |
| Terasz design | Két részes |
| Kerék design | Küllős |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Tengelyhossz - Elöl | 28 mm (1.1") |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Tengelyhossz - Hátsó | 43 mm (1.53") |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Homorú | Sekély |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyható |
| Fék típusa | Tavasz |
| Cikkszám | 0101005044736-vconf |
| Rúd forma | T |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |








