Már 31 290,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 0,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★☆☆ |
|---|---|
| Villa design | Két részes |
| ★ Utca | ★☆☆☆☆ |
| Villa típusa | Menetes |
| ★ Feljáró | ★☆☆☆☆ |
| Görgők | ABEC-5 |
| ★ Diavetítés | ★☆☆☆☆ |
| Kerekek keménysége | 88 A |
| ★ Szállítás | ★★★★☆ |
| Kerékprofil | Közepes |
| Fedélzet tervezés | Két részes |
| Kerékterv | Küllős |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Tengelyhossz - Első | 28 mm (1.1") |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Hídhossz - Hátsó | 43 mm (1.53") |
| Fejcső szög | 82.5° |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Konkáv | Sekély |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyható |
| Fék típusa | Tavasz |
| Cikkszám | 0101005044736-vconf |
| Bár alak | T |
| Adószám | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |








