Már 21 690,00 Ft Regular Price 77 690,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 56 000,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★★ |
|---|---|
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |
| ★ Utca | ★☆☆☆☆ |
| Villa kialakítás | Két részes |
| ★ Rampa | ★☆☆☆☆ |
| Villás típus | Menetes |
| ★ Csúszka | ★☆☆☆☆ |
| Görgők | ABEC-7 |
| ★ Szállítás | ★★★★★ |
| Kerék keménysége | 82 A |
| Terasz design | Összecsukható |
| Kerék profil | Közepes |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerék design | Küllős |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Tengelyhossz - Elöl | 60 mm (2.36") |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Tengelyhossz - Hátsó | 64 mm (2.36") |
| Felfüggesztés | Első Kerék |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Homorú | Sekély |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Fék típusa | Tavasz |
| Cikkszám | 0101005044699-vconf |
| Rúd forma | T |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |








