Már 35 590,00 Ft Regular Price 56 590,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 21 000,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Kerékpározási kategória | Park Gépe |
|---|---|
| Villa design | Két részes |
| Szint | Kezdő és Középhaladó |
| Villa típusa | Menetes, Acél |
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Erő | ★★★★☆ |
| Kerekek keménysége | 88 A |
| ★ Könnyű | ★★★★☆ |
| Kerékprofil | Közepes |
| ★ Őrlések | ★★★★☆ |
| Kerékterv | Küllős |
| ★ Reszponzivitás kezelése | ★★★★☆ |
| Tengelyhossz - Első | 29 mm (1.14") |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Hídhossz - Hátsó | 61 mm (2.24") |
| Fejcső hossza | 9 cm |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fejcső szög | 82.5° |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Konkáv | Sekély |
| CE-Tanúsítványos | Igen |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Cikkszám | 0101005033563 |
| Bár alak | Y-alakú |
| Adószám | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |








