Már 29 190,00 Ft Regular Price 51 290,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 22 100,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lovaglási Kategória | Park Gépe |
|---|---|
| Villa kialakítás | Két részes |
| Szint | Kezdő és Középhaladó |
| Villás típus | Menetes, Acél |
| ★ Minőség | ★★★★☆ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Erősség | ★★★★☆ |
| Kerék keménysége | 88 A |
| ★ Könnyű | ★★★★☆ |
| Kerék profil | Közepes |
| ★ Őrlések | ★★★★☆ |
| Kerék design | Küllős |
| ★ A reszponzivitás kezelése | ★★★★☆ |
| Tengelyhossz - Elöl | 29 mm (1.14") |
| Terasz design | Egyrészletes |
| Kerekes hub szélesség | 0,94" (24 mm) |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Tengelyhossz - Hátsó | 61 mm (2.24") |
| Fejcső hossza | 9 cm |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| EN14617 Teszt | Engedélyezve |
| Homorú | Sekély |
| CE-tanúsítvánnyal ellátott | Igen |
| Fék típusa | Flex Fender |
| Cikkszám | 0101005033563 |
| Rúd forma | Y-alakú |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Fejhallgató típusa | Nem integrált |








