Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Nincs raktáron
Regular Price 29 390,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
A Fast Ride egy alumíniumból készült transport roller, ami egy rendkívül könnyű anyag, így a rollered sokkal könnyebb súlyú lesz, és ezért tényleg gyorsan lehet rajta közlekedni. A Story nyilvánvalóan fantasztikus munkát végzett egy tökéletes transport roller létrehozásában felnőttek és gyerekek számára egyaránt, nagyon magas minőségben. Ezen kívül a Fast Ride roller deszkája széles, tehát bőséges hely van az stabil gyors vezetéshez, amikor az utcákon száguldozol.

Az 200 mm-es könnyű, puha és nagy kerekek miatt ez a transport roller felnőttek és gyerekek számára zavartalanul haladhat a sok bumpn át, ami az utazásaid során előfordulhat. A Story a kerekeket maga fejlesztette ki, és olyan megoldást talált, amely a legjobb sebességet, kényelmet és vezetési élvezetet biztosítja. Ezen kívül a kerekek ABEC-7 golyóscsapágyaik miatt nagyon magas minőségűek, és lehetővé teszik, hogy igazán jó sebességgel haladj, valamint pontosan kövesd a mozgásaidat a kanyarokban. Soha nem volt még ennyire könnyű és csodálatos csak jobbra vagy balra fordulni.
Szóval miért ne próbálnád ki ezt a remek transport rollert felnőttek és gyerekek számára? Így gyorsabban és könnyebben elérheted a sok célod, egyúttal szórakoztató módon is. Gyorsan megtalálod az örömöt és szabadságot abban, hogy egy felnőtt rollered van, amivel gyorsan száguldozhatsz az utcákon és az utakon az iskolába vagy a munkahelyedre. A Fast Ride transport roller legalább már összeszerelve van, és készen áll, amikor szükségessé válik!
Ingyenes szállítás
Ingyenes szállítás 30000 Ft feletti vásárlás esetén. Ha a vásárlás összege 39€ és 30000 Ft között van, a szállítási díj 8,95€.
További információ itt.
Gyors szállítás
Szállítási idő: 3–5 munkanap
További információ itt.
365 napos visszaküldés
Ha az EuroSkateshop weboldalán vásárolsz, 365** nap áll rendelkezésedre, hogy meggondold magad.
Ingyenes csere
Ingyenes visszaküldést biztosítunk, ha másik méretre szeretnéd cserélni.
További információ itt.
| Deck dizájn | Hajtható |
|---|---|
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Kibővített | Sekély |
| Fék típusa | Flex Sárvédő |
| Rúd forma | T |
| Fejzet típus | Nem integrált |
| Villa dizájn | Kétrészes |
| Villatípus | Menetes |
| Csapágyak | ABEC-7 |
| Kerék keménysége | 85 A |
| Kerék profil | Közepes |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Hosszúság - Elülső tengely | 50 mm (1.96") |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 54 mm (1.96") |
| Összeszerelés | Összeszerelt |
| EN14617 Teszt | Elfogadható |
| Cikkszám | 0101005028842 |
| Enable Qty Increments (B2B) | Nem |
Specifications
| Deck dizájn | Hajtható |
|---|---|
| Csapágyak | ABEC-7 |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék keménysége | 85 A |
| Fejcső hossza | 110 mm |
| Kerék profil | Közepes |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Kibővített | Sekély |
| Hosszúság - Elülső tengely | 50 mm (1.96") |
| Fék típusa | Flex Sárvédő |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 54 mm (1.96") |
| Rúd forma | T |
| Összeszerelés | Összeszerelt |
| Fejzet típus | Nem integrált |
| EN14617 Teszt | Elfogadható |
| Villa dizájn | Kétrészes |
| Cikkszám | 0101005028842 |
| Villatípus | Menetes |
LÁSD MÉG
- Rollerek
- Felnőtt rollerek
- Rollerek
- Story Fast Ride Összecsukható Felnőtt Roller
Story Urban GO! Összecsukható Ingázó Robogó
Special Price 23 290,00 Ft Regular Price 51 290,00 Ft
74-91 cm
Story Urban GO! Összecsukható Ingázó Robogó
Special Price 24 690,00 Ft Regular Price 51 290,00 Ft
74-91 cm
Story Lux Összecsukható Közlekedési Robogó
Special Price 23 290,00 Ft Regular Price 43 290,00 Ft
70 - 87 cm
Sale
Sale
Sale
Sale





