Már 57 890,00 Ft Regular Price 162 450,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 104 560,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lovas kategória | Utcai Gyilkos |
|---|---|
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| Szint | Kezdőtől a Profikig |
| Villa design | Egyrészes |
| ★ Minőség | ★★★★★ |
| Villa típusa | Alumínium 6061 |
| ★ Erő | ★★★★★ |
| Kerékszélesség | 30 mm |
| ★ Könnyű | ★★★★★ |
| Görgők | Beleértve |
| ★ Őrlések | ★★★★★ |
| Kerekek keménysége | 88 A |
| ★ Reszponzivitás kezelése | ★★★★★ |
| Kerékprofil | Kerek |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Kerékterv | Küllős |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Tengelyhossz - Első | 35 mm (1.37") |
| Fejcső hossza | 10.5 cm (4.13") |
| Kerékagy szélessége | 30 mm (1.18") |
| Fejcső szög | 83° |
| Hídhossz - Hátsó | 84 mm (3.14") |
| Konkáv | Sekély |
| Összeszerelés | Nem összeszerelt |
| Fék típusa | Fék nélküli sárvédő (nem fékez) |
| Cikkszám | 0101001141039-vconf |
| Rúd forma | V-alakú |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |









