Regular Price 162 450,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Kerékpározási Kategória | Utcai Gyilkos |
|---|---|
| Kerék szélessége | 30 mm |
| Szint | Kezdő és Profi |
| Csapágyak | ABEC-9 |
| Deck dizájn | Egyrészes |
| Kerék keménysége | 88 A |
| Anyag szakítószilárdság osztály | T6 |
| Kerék profil | Kerek |
| Fejcső hossza | 150 mm (5.91") |
| Kerék dizájn | Küllős |
| Fejcső szöge | 82.5° |
| Hosszúság - Elülső tengely | 50 mm (1.96") |
| Kibővített | Lap |
| Kerékagy szélesség | 30 mm (1.18") |
| Fék típusa | Fék nélküli sárvédő (nem fékez) |
| Hosszúság - Hátsó tengely | 65 mm |
| Rúd forma | T |
| Összeszerelés | Nem összeszerelt |
| Fejzet típus | Integrált |
| EN14617 Teszt | Elfogadva |
| Villa dizájn | Egyrészes |
| Cikkszám | 0101001126036-vconf |
| Villatípus | Menet nélküli |









