Már 3 370,00 Ft Regular Price 6 995,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 3 625,00 Ft
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lapos | Flang nélküli |
|---|---|
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Súly | 68 g (0.15 lbs) |
| Cikkszám | 0101001119380-vconf |
| Dugók | Included |
| Bar-ends kompatibilis | Alumínium, Acél és Titán |
| Külső átmérő | 30 mm (1.18") |
| Markolat anyaga | Gumi |
| Hossz | 165 mm (6.49") |
| Keménység | Puha |
| Belső átmérő | 22 mm (0.90") |















