Már 52 990,00 Ft Regular Price 162 450,00 Ft MEGTAKARÍTÁS 109 460,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Lovas kategória | Utcai Gyilkos |
|---|---|
| Villa design | Egyrészes |
| Szint | Kezdőtől a Profikig |
| Villa típusa | Treadless |
| ★ Minőség | ★★★★★ |
| Kerékszélesség | 30 mm |
| ★ Erő | ★★★★★ |
| Görgők | ABEC-9 |
| ★ Könnyű | ★★★★★ |
| Kerekek keménysége | 88 A |
| ★ Őrlések | ★★★★★ |
| Kerékprofil | Kerek |
| ★ Reszponzivitás kezelése | ★★★★★ |
| Kerékterv | Küllős |
| Fedélzet tervezés | Egyrészletes |
| Tengelyhossz - Első | 50 mm (1.96") |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékagy szélessége | 30 mm (1.18") |
| Fejcső hossza | 100 mm (3.94") |
| Hídhossz - Hátsó | 94 mm (3.54") |
| Fejcső szög | 82.5° |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Konkáv | Sekély |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyott |
| Fék típusa | Fék nélküli sárvédő (nem fékez) |
| CE-Tanúsítványos | EN14619 |
| Rúd forma | T |
| Cikkszám | 0101001118918-vconf |
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |









