Regular Price 66 390,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| Keret | Acél |
|---|---|
| Fék típusa | Kézifék, V fék |
| Deck hossza | 360 mm (14.17") |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Súly | 6,5 kg (14,33 lbs) |
| Cikkszám | 0101001112152-vconf |
| Ajánlott kor | 5 évesek és feljebb |
| Fedél szélessége | 110 mm (4.33") |
| Felnik | Acél |
| Görgők | ABEC-7 |
| Törzs | Acél |
| Kerék Típusa | Felfújható kerék |
| Teljes magasság | 72- 86 cm (28.34" - 33.85") |
| Futókerékpár | Nem |
| Maximális teherbírás | 100 kg (220 lbs) |
| Kerék átmérő | 305 mm (12") |
| CE-tanúsítvánnyal ellátott | Igen |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |
| Felfüggesztés | 0 |
| Anyag | Acél |
| Kerék profil | Kerek |
| Rúd szélesség | 52 cm (20.47") |
