Már 109 490,00 Ft
Ingyenes szállítás erre a termékre
365 napos visszaküldési jog
Szállítás 3-6 munkanap
Árgarancia
Specifications
| ★ Minőség | ★★★★★ |
|---|---|
| Görgők | ABEC-11 Magas teljesítmény |
| ★ Őrlések | ★★★★★ |
| Kerekek keménysége | 85 A |
| Fedélzet tervezés | Egyrészes, elöl hegesztett |
| Kerékprofil | Keskeny |
| Anyag szilárdsági osztály | T6 |
| Kerékterv | Hollow Core |
| Fejcső hossza | 11.5 cm |
| Tengelyhossz - Első | 45 mm (1.77") |
| Fejcső szög | 82.5° |
| Kerékagy szélessége | 0,94" (24 mm) |
| Konkáv | 3,5º |
| Hídhossz - Hátsó | 110 mm (4.33") |
| Fék típusa | Flex Fender nylon öntött alumínium |
| Összeszerelés | Részben összeszerelt |
| Rúd forma | Y-alakú |
| EN14617 Teszt | Jóváhagyott |
| Fejhallgató típusa | Integrált |
| CE-Tanúsítványos | EN14619 |
| Villa design | Acél |
| Cikkszám | 0101001089041-vconf |
| Villa típusa | Treadless, Acél |
| Adóazonosító | 9503.0010.00 | Kick Scooters |









